Araç Üstü Makaslı Platform

Makaslı platformlar kullanım kolaylığı ve sağlamış olduğu imkanlar nedeniyle pek çok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Makaslı platformların da kendi sınıfında bazı modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri sayesinde, daha fazla ihtiyaca cevap verebilmektedir. Küçük olmalarına karşın son derece ağır yükleri bile kolaylıkla taşıma kapasitelerine sahip olmaları, makaslı platformları adeta vazgeçilmez kılmaktadır.

 

Sinema, film ve dizi çekimlerinden, yapıların restorasyonuna kadar pek çok alanda kullanılan araç üstü makaslı platformların akülü ve dizel olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır. Ancak bu 2 modelinde kendi sınıflarında farklı tipleri bulunmaktadır. 5.5 metrelik akülü makaslı platformlardan, 22 metrelik dizel makaslı platformlara kadar pek çok farklı uzunluğa ulaşabilen dar ve geniş tipleri bulunmaktadır. Dizel makaslı plarformlar, ağır engebeli yollarda bile kolaylıkla işlerin yapılmasına olanak sağlayan plaftormlardır. Özellikle 12 metrelik dizel makaslı platformlar set ekiplerinin adeta can kurtarıcısı durumundadır. 22 metrelik dizel araç üstü makaslı platformlar ise stadyumların restorasyon çalışmalarında, camilerin onarımlarında, kentsel dönüşüm projeleri gibi çalışmalarda geniş sepetinin de bulunması nedeniyle büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

Eğer siz de araç üstü makaslı platform ile ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmetten asla taviz vermeyen ve her ihtiyaca cevap verebilecek geniş makina parkına sahip olan firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da faaliyet gösteren ve tüm ilçelerine hizmetlerini ulaştıran firmamız “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” 7 /24 sizlerin hizmetinizdedir. Firmamızdan, ihtiyacınıza uygun çözüm, uygun ödeme seçenekleri, avantajlı fiyat ve 7/24 teknik destek eşliğinde hizmet alabilirsiniz. Her zaman ayrıcalıklı hizmet vermek için gerekli tüm alt yapı ve donanımı bünyemizde barındırdığımızdan emin olabilirsiniz. Siz isteyin, biz hizmet verelim!

 

Araç Üstü Makaslı Platform