İstanbul'da Sepetli Vinç

İstanbul'da Sepetli Vinç 16.11.2016

İstanbul genelinde hizmet veren firmamız “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” sepetli vinç hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin her zaman yanında! Makina parkımızda yer alan araçlar arasında ister mobil vinçler, ister kamyonlu vinçler olsun, isterse de çift kırmalı vinçler olsun her türlü ihtiyaca fazlasıyla cevap verebilecek sepetli vinçlerimiz bulunmaktadır. Sepetli vinçler, diğer vinçlere oranla çok daha büyük fırsatlar sunduğu gibi aynı zamanda “güvenlik” sunmaktadır. Hem can, hem de mal güvenliği açısından teknoloji harikası olan sepetli vinçler sayesinde en zorlu işler, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Can ve mal güvenliğinin bu hayattaki en önemli şey olduğu düşünüldüğünde, işimize ne kadar sıkı sarılmamız gerektiğinin firma olarak her zaman bilincinde olduk! Bu yüzden bünyemizde bulunan tüm sepetli vinçlerimizin özel mühendislik firmaları tarafından düzenli olarak bakımları yapıldığı gibi, operatörlerimize de belirli aralıklarla araçların en doğru ve sağlıklı kullanımı ile ilgili eğitimler verilmektedir. Ayrıca, bu vinçlerin kullanan operatörlerimizin de profesyonel olduğu kadar bu konuda yetenekli kişilerden oluşmasına firma olarak büyük önem vermekteyiz. Çünkü, firma olarak bu vinçleri sağlıklı bir şekilde kullanmanın da bir yetenek işi olduğuna inanmaktayız. Ayrıca bünyemizde bulunan tüm operatörlerimizin yetkilerinin bulunduğu sertifikaları bulunmaktadır. Firmamızı ziyaret ettiğinizde, operatörlerimizin sertifikalarını görme şansına da sahipsiniz.

 

İstanbul’un toplam 39 ilçesine sepetli vinç hizmetleri ulaştıran firmamızdan sepetli vinç hizmeti almak için, tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek! günün her saati firmamızdan hizmet alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 7/24 teknik destek, en avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylıkları müşterilerimize sağlamış olduğumuz kolaylıklardır. İşi zora sokmadan bizi tercih eden tüm müşterilerimize aynı şartlarda hizmet vermek, firmamızın çalışma prensipleri arasında yer almaktadır.

 

İstanbul'da Sepetli Vinç