İstanbul'da Sepetli Vinç Servisi

İstanbul'da Sepetli Vinç Servisi 16.11.2016

İstanbul’da vinç servisi alabileceğiniz güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? O zaman uzun süreden bu yana İstanbul ve ilçelerine  Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri veren firmamız günün her saati sizlerin hizmetinde! Firmamız, makina parkında yer alan son model ve farklı özelliklere sahip vinçleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

 

Vinçlerin ve sepetli vinçlerin pek çok farklı model ve tipleri bulunmaktadır. Bilindiği gibi vinçler, makine taşımaları,  kiralık sepetli vinç, elektrik direkleri dikme, konteyner indirme ve taşıma, inşaat hizmetleri, kokteyner indirme ve taşıma, organizasyon firmaları vb. gibi pek çok sektörde ihtiyaç duyulan makinalardır. “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak, firmamıza gelen tüm müşterilerimizin öncelikle ihtiyaçları belirlenir ardından en uygun vinç tipi ve modeli ile vinç servisi hizmeti verilir. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana daha önce hizmet vermiş olduğumuz tüm firmaların tekrar tekrar firmamızı tercih etmesi bizlere işimize doğru yaptığımızı ispatlamıştır.  düzenli olarak bakımları yapılan vinçlerimizin  yanında profesyonel ve yetenekli operatörlerimiz başarımıza büyük katkı sağlamıştır.

 

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından asla taviz vermeden yoluna devam eden ve hedeflerini bir bir gerçekleştiren firmamız Sektöründe lider konumda olan firmalar arasında yer almayı başarmıştır. “İstanbul sepetli vinç ve nakliye hizmetleri” adı altında faaliyet gösteren firmamız uzak- yakın demeden, küçük- büyük işletme demeden tüm işletmelerin her zaman hizmetinizdedir ve hizmetinde olmaya devam edecektir. Ayrım yapmadan her işletmeye hizmet vermek, firmamızın çalışma prensiplerinden birisidir. Sepetli vinçlere duyulan tüm iş kollarına bir nebze olsun fayda sağlayabiliyorsak, ne mutlu firmamıza ve çalışanlarımıza!

 

 

İstanbul'da Sepetli Vinç Servisi