İstanbul Sepetli Vinç

İstanbul Sepetli Vinç 16.11.2016

İstanbul’da sepetli vinç  hizmeti alabileceğiniz güvenli ve kurumal bir firma arıyorsanız, İstanbul’da faaliyet gösteren ve tüm ilçelerine de hizmetlerini ulaştıran firmamız “ İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmetleri” adı altında yıllardır hizmet veren firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Sepetli vinçler, daha çok araç üzerine kurulan ve insan gücüyle ulaşılması mümkün olmayan alanlara çalışanları ulaştırarak, işlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapmalarına olanak sağlayan araçlardır.  İş güvenli ve sağlıklı çalışma şartları açısından son derece önemli bir yere sahip olan sepetli vinçler, sayısız denebilecek sektörler tarafından kullanılmaktadır.

 

Pek çok sektörde faaliyet gösteren işletmelere büyük kolaylık ve güvenle çalışma imkanı sunan bu sepetli vinçlerin tüm model ve tipleri firmamızın makina parkında yerini almaktadır. İstanbul, sayısız yüksek katlı farklı kategorilerde yapıların bulunduğu bir metropoldür ve dar sokakları da oldukça fazladır. Bu yüzden bu sepetli vinçler dar sokaklarla bulunan yüksek katlı yapılarda bile insanların çalışmalarına olanak sağlayan bir teknoloji harikasıdır. İstanbul’da pek çok sektörde olduğu gibi sepetli vinç ve nakliye hizmetleri sektöründe de faaliyet gösteren pek çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Ancak her sektörde olduğu gibi, ne yazık ki bu sektörde de işini layıkıyla yapamayan firmalar bulunmaktadır. Bu sektörde olan firmalardan hizmet almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, şirketin araçlarının bakımlarının yapılıp yapılmadığını ve operatörlerinin sertifikalı olup olmadıklarını sorgulamak! Bu yüzden özellikle bu 2 konuya büyük özen gösterilmesi, kazasız ve sorunsuz çalışabilinmesi açısından hayati bir öneme sahiptir.

 

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız da, her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına düzenli olarak tüm makinalarının bakımlarını yaptıran ve bünyesine de daima sertifikalı ve yetenekli operatörleri çalıştırmaktadır. Firmamız için önce can güvenliği, sonra da mal güvenliği en önem verdiği 2 kriterdir. Kaliteli hizmet farkı ve avantajlı fiyatlarıyla da müşterilerine hizmet veren firmamız 7/24 kesintisiz olarak İstanbul’da bulunan müşterilerine hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

 

İstanbul Sepetli Vinç