İstanbul Sepetli Vinç Haberleri

İstanbul Sepetli Vinç Haberleri 16.11.2016

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye hizmetleri” sepetli vinç hizmetleri ile İstanbul genelinde tüm müşterilerine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Uzak- yakın demeden ihtiyacı olan tüm müşterilerine 7/24 hizmetlerini ulaştıran firmamız, tüm model ve farklı tiplerde bulunan sepetli vinçleriyle İstanbul halkının hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Sektöre girdiğimiz günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak adına hem tüm sepetli vinç modellerini bünyesinde barındırmaktadır, hem de tüm operatörlerini sertifikalı, yetenekli ve profesyonel operatörlerden tercih etmektedir.

 

Firmamız, 20 metreden, 84 metreye kadar ulaşabilen ve pek çok farklı model ve tipini bünyesinde barındırmaktadır. En yüksek kapasiteye sahip olan 84 metreye kadar ulaşabilen sepetli vinçlerimiz, rüzgar gibi zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla çalışabilecek kapasitede olan sepetli vinçlerimizdir.  Son teknoloji ve model olan bu sepetli vinç, pek çok sektörde kullanıldığı gibi rüzgar tribünlerinin bakım, montaj ve onarım işlerinde kullanılmaktadır. günümüz teknolojisinde en zorlu şartlara ve en yüksek yapılara dahi hizmet etme kapasitesine sahip sepetli vinçler bulunmaktadır. Firmamızda küresel olarak sektöründe olan gelişmeleri yakından takip ettiği ve sektörel fuarlara da katıldığı için her zaman yenilikleri bünyesine katmaktadır.

 

Firmamıza ulaştığınızda, konusunda uzman ekiplerimiz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan sepetli vinç ile size hizmetlerini sunacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın! Yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz eşliğinde sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Geçmişte yapmış olduğumuz işlerimiz, gelecekte yapacağımız işlerimizin teminatıdır!

 

 

İstanbul Sepetli Vinç Haberleri