İstanbul Sepetli Vinç Servisi

İstanbul Sepetli Vinç Servisi 16.11.2016

İstanbul'da faaliyet gösteren firmamız “İstanbul sepetli vinç ve nakliye hizmetleri” vinç hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin her zaman hizmetindedir. İstanbul vinç servisi olarak da nitelendirebileceğimiz firmamız insan gücüyle  ulaşılması mümkün olmayan alanlarda çalışanların güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağladığı gibi, insan gücüyle taşınması mümkün olmayan malzemelerin de güvenle taşınmalarını sağlayan vinçleri ile siz değerli müşterilerine hizmetlerini ulaştırmaktadır.

 

Firmamız, geniş makine parkımız  içinde yer alan farklı model ve tiplerde bulunan sepetli vinç ve vinç makinalarıyla  her sektörde bulunan kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek bir konumdadır.  Aynı zamanda bünyemizde bulunan tüm operatörlerimizin;

 

  • Ağır ve Tehlikeli İşler Raporu,
  • İş Güvenlik Eğitim Sertifikası,
  • İş Makinası Kullanım Belgesi ve İşe Giriş Bildirgesi bulunmaktadır.

 

Vinçlerin kullanımı ustalık uzmanlık ve yetenek isteyen bir iş olduğu için bünyemizde bulunan tüm operatörlerimiz bu kriterler doğrultusunda seçilmektedir aynı zamanda araçların sürekli kendini yenilemesi nedeniyle de operatörlerimize gerekli dönemlerde vinçlerle ilgili  eğitimler verilmektedir. Yapmış olduğumuz iş, hem can güvenliği, hem de mal güvenliği açısından büyük önem taşıdığı için her zaman konunun hassasiyetinin farkında olan firmamız oluşabilecek iş kazalarına karşı gerekli tüm önlemleri almaktadır. İş güvenliği firmamızın olmazsa olmazıdır ve her zaman da böyle olmaya devam edecektir.

 

İstanbul Sepetli Vinç Servisi