İstanbul Sepetli Vinç Servisleri

İstanbul Sepetli Vinç Servisleri 16.11.2016

Sürekli olarak gelişimden yana olan ve bu  gelişmeleri şirket içi hem de şirket dışı politikasına  yansıtarak ve yakından takip eden firmamız “İstanbul sepetli vinç ve nakliye hizmetleri“ İstanbul'da faaliyet göstermekte olup, hizmetlerini de İstanbul'un toplam 39 ilçesine ulaştırmaktadır.  Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul vinç servisi olarak, vinç hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına  cevap verebilecek geniş makine parkımız  hizmet vermekteyiz. Makina parkımızda pek çok iş kolunun ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir araç ve platform çeşidimiz bulunmaktadır. sektöre girdiğimiz günden bu yana maddi, manevi tüm kazanımlarımızı işimize yatırmayı bir borç bildik! Çıtayı her zaman bir yükseğe çıkarmaya çalışmamız, belki de firmamızın uzun yıllardır ayakta kalmasına ve aranılan firmalar arasında yer almasına katkı sağlamıştır.

Firma olarak bilmekteyiz ki, başarı bir sonuç değil, bir yolculuktur.  Bu bağlamda gerçekleştirmiş olduğumuz vinç servis hizmetlerimizde  yolumuza ışık tutan ise işimize sıkı sarılmamız,  kaliteden asla taviz vermememiz  müşteri memnuniyetine duyduğumuz önem olmuştur.  Firmamızın hizmetleri arasında sepetli vinç servisi, vinç servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.  İstanbul gibi bir metropolde dar sokaklarda bile bulunan yüksek katlı yapıların inşaat montaj bakım onarım gibi işleri sepetli vinç işlerimiz sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Aynı zamanda vinçlerimiz sayesinde de insan gücüyle taşınması mümkün olmayan tüm malzemeler zarar görmeden yatay ve dikey olarak kolaylıkla taşınabilmektedir.

 

Firma olarak can ve mal güvenliğini katkı sağlamış olmak işimize daha sıkı sarılmamızı sağladığı gibi sürekli olarak kendimizi yenilememizi sağlamıştır.  Biliyoruz ki gelişim; hiç bitmeyen bir yolculuktur hem kişiler, hem de kurumlar için! Bu yüzden şirket içi çalışanlarımızın hem sektörel, hem de kişisel gelişimleri için düzenli aralıklarla eğitimler verilmektedir. Bilmekteyiz ki, insana verilen emek her zaman başarılı işlere  imza atmamıza olanak sağlamaktadır.

  

 

İstanbul Sepetli Vinç Servisleri