İstanbul Vinç Dünyası

İstanbul Vinç Dünyası 16.11.2016

Vinç; hem kapalı hem de açık alanlarda ağır ve insan gücüyle taşınması mümkün olmayan malzemelerin bir noktadan, bir noktaya taşınmasını sağlayan makinalardır. Vinçler, hem dikey, hem de yatay olarak taşıma kapasitesine sahip olduğu için, pek çok iş kolunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri”olarak İstanbul’da faaliyet gösteren ve İstanbul geneline de hizmetlerini ulaştıran firmamız, vinç hizmetleri ile 7/24 kesintisiz olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

 

Vinçler sayesinde insan gücüyle taşınması mümkün olmayan tüm malzemeler, hızlı ve kolay bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Vinçlerin tercih edilmesinde bir diğer önemli etken de malzemelerin taşıma esnasında kesinlikle zarar görmemeleridir. Vinçlerin de kullanım amacı ve yerlerine göre farklı tipleri bulunmaktadır. Modeller arasında; kapalı alanlarda kullanılan elektrikli vinçler ve kamyon üstü vinçler bulunmaktadır.  Teknolojinin her geçen gün hızla geliştiği dünyamızda da sektörlerin tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilmek adına vinç sektöründe de sürekli gelişmeler bulunmaktadır. Ağır şartlarda çalışan emekçilere, işçilere büyük kolaylık sağlayan sepetli vinçler onların daha iyi şartlarda çalışmalarına olanak sağlayan önemli bir mühendislik harikası araçlardır.

 

Firmamızda kurulduğu günden bu yana çağı yakından takip etmeyi benimsediği için sektöründe olan tüm gelişmeleri bünyesinde barındırmakta ve bu şekilde hizmetlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.  “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak firmamız son model ve farklı tiplerde bulunan vinçleri ve profesyonel operatörleri ile sizlerin her zaman yanınızdadır ve olmaya da devam edecektir.

 

İstanbul Vinç Dünyası