İstanbul Vinç ve Sepetli Vinç

İstanbul Vinç ve Sepetli Vinç 16.11.2016

“İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak firmamız İstanbul’da faaliyet göstermekte olup, hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerine ulaştırmaktadır. İstanbul’da her geçen gün yüksek katlı konut, iş merkezi, Avm, hotel gibi yapıların artması nedeniyle vinç hizmetleri pek çok sektörde faaliyet gösteren kurumların adeta “kurtarıcısı ve olmazsa olmaz” denebilecek bir hizmet durumuna gelmiştir.

 

Gerek inşaat evrelerinde, gerekse boyama, montaj, tadilat, renovasyon gibi işlemlerde sepetli vinçler, vinçler, hem çalışanların can güvenliğini sağlamakta, hem de işlerin çok daha kolay ve kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmamızda, kurulduğu günden bu yana can ve mal güvenliğine katkı sağlayan bu sektörde hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duymaktadır. “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak hizmet veren firmamız, son model farklı model ve tiplerde makina parkıyla ve profesyonel operatörleriyle müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Hangi sektörde olursa olsun “İş güvenliği” kurumlar için olmazsa olmaz nitelikte önem verilmesi gereken tedbirlerin kaynağını oluşturmaktadır. Bünyemizde yer alan sepetli vinçlerimiz sayesinde çalışanlar, vincin haznesinde güvenle işlerini tamamlamaktadır. Sepetli vinç modellerinin sepet hazneleri farklı sayılarda kişilerin çalışmalarına olanak sağlayacak yapılardadır. Bu yüzden sizin firmamıza ihtiyaçlarınızı belirtmeniz yeterlidir. Firmamız, sizler için en uygun olan sepetli vinç ile sizlere hizmet edecektir.

 

Eğer siz de firmanızın işleri için, kurumsal bir yapıya sahip, can ve mal güvenliğinizi güvence altına alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, unutmayın ki firmamız İstanbul’un tüm noktalarını koşulsuz ve şartsız olarak hizmetlerini ulaştırmaktadır. Kaliteden asla taviz vermeden, tüm müşterilerimize eşit şartlarda yaklaşarak hizmet vermek, şirket politikalarımız arasında önemli bir yere sahiptir. Üstelik 7/24 teknik destek ve en avantajlı fiyatlarla! Ayrıcalıklı hizmet vermek, bu yola çıktığımızdan bu yana firmamızın yolundaki en önemli mihenk taşlarından birisi olmuştur.

 

İstanbul Vinç ve Sepetli Vinç