Sepetli Vinç

Sepetli Vinç 16.11.2016

İnşaat firmalarından, organizasyon firmalarına, reklam firmalarından temizlik firmalarına kadar pek çok sektörde zorunlu ihtiyaç haline gelen sepetli vinçler, teknoloji harikası olan iş makinalarıdır. Teknolojinin büyük bir hızla geliştiği global dünyamızda sepetli vinç ve nakliye sektöründe de sürekli olarak teknoloji gelişmekte ve ihtiyaçlara daha güzel cevap verebilecek yeni vinçler tasarlanmakta ve üretilmektedir. İstanbul’da sepetli vinç ve nakliye hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri”de kendi sektöründe olan gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu araçları bünyesine katmaktadır.

 

Sepetli vinçlerin, mobil, eklemli ve eklemsiz modelleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerinin de kendi sınıflarına göre farklı model ve tipleri bulunmaktadır. Mobil olarak hizmet veren sepetli platformlarlar kamyon üstünde çalışan makinalardır. Bu sepetli vinçlerin dışında, eklemli ve eklemsiz olarak adlandırılan ve kamyon üstünde değilde kendinen hareketli olan sepetli vinçlerde bulunmaktadır. Örümcek adı verilen ve daha çok kapalı alanlarda tercih edilen bu modeller de pek çok iş koluna hizmet vermektedir. Ayrıca makaslı platform çeşidi olan sepetli vinçler de kamyonla çalışma yapılacak alanlara kurulurlar ancak çalışmaları kamyona ihtiyaç duymadan gerçekleşir. 

 

İstanbul’da faaliyet gösteren ve İstanbul’un tüm ilçelerine hatta en ücra köşelerine kadar hizmetlerini ulaştırmayı kendine borç edinen firmamız, 7/24 müşterilerinin hizmetindedir. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından asla taviz vermeden hizmet veren firmamız, yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimlerini siz değerli müşterilerine sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Firmamız, en iyi hizmeti vermek adına, öncelikle firmamıza ulaşan müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak belirler, ardından uzman ekibimiz tarafından işlerini en kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecekleri sepetli vinçlerimiz, uzman oepratörlerimiz eşliğinde müşterilerimize sunulur.

 

Sepetli Vinç