Sepetli Vinç Fiyatları

Sepetli Vinç Fiyatları 16.11.2016

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” geniş makina parkında bulunan araçlarıyla pek çok sektörde bulunan kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerine ulaştıran firmamız, hizmet farkının yanında fiyat avantajlarıyla da ayrıcalığını yansıtmaktadır.

 

Sinema, dizi ve film sektöründen, organizasyon firmalarına, renovasyon firmalarından inşaat firmalarına kadar sayısız sektöre sepetli vinç ve nakliye hizmeti veren firmamız 7/24 kesintisiz hizmetlerini en avantajlı fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır. Sepetli vinç fiyatları, hangi vinç kullanılacağına göre değiştiği gibi kullanım süresine göre de değişmektedir. Kiralama hizmeti veren firmamız saatlik, günlük, aylık gibi farklı periyodlarla kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiralama fiyatları da kullanım süresi uzadıkça daha avantajlı olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızı bizzat ziyaret edebilecekleri gibi, web sitemiz üzerinden online olarak da talep de bulunabilirler. son model farklı tiplerde bulunan sepetli vinç ve nakliye araçlarımızın düzenli olarak makina mühendisleri odası tarafından bakımları yapılmış olarak müşterilerimizin hizmetlerine sunulmaktadır. Uzman ve sertifikalı operatörlerimiz eşliğinde firmamızdan alacağınız hizmetin karşılığında, ödeyeceğiniz ücretin bedelini fazlasıyla firmamızdan alacağınızdan hiç şüpheniz bulunmasın.

 

% 100 müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı,  7/24 teknik destek, geniş makina parkı, uzman ve deneyimli operatörlere sahip olan firmamız lider konumda bulunmasına rağmen piyasaya göre en avantajlı fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız, müşterilerine ödeme kolaylığı gibi imkanlar da sunmaktadır. Eğer siz de firmamızın tüm hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, uzun yıllardır sektörde bulunan ve sürekli gelişerek kendini yenileyen firmamızdan hizmet almak için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Sepetli Vinç Fiyatları