Çift Kırma Sepetli Vinçler

Sepetli vinç çeşitleri içinde çift kırma sepetli vinç modelleri de bulunmaktadır ve bu vinçlerde İstanbul’da sepetli vinç ve nakliye hizmeti veren firmamızın makina parkı arasında yerini almaktadır. “İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmeti” olarak müşterilerimize geniş hizmet ağı ile hizmet vermeyi hedefimiz haline getirdiğimiz için, firmamıza ulaşan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek araçları, bünyemizde barındırmaya firma olarak büyük önem vermekteyiz.

Çift kırma sepetli vinçlerin kendi sınıfında farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında ;

  • 13 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç; bu model daha çok malzeme taşıma ve istifleme amacıyla kullanılmaktadır. Yeni olarak tasarlanan bu çift kırma sepetli vinç, küçük olması nedeniyle İstanbul şartlarında çalışma alanlarında büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • 18 Tonluk Çift Kırma ; toplam bom uzunluğu 32 metredir ve 14 metre kırma uzunluğuna sahiptir. dar sokaklarda yüksek katlara yutong gibi inşaat malzemelerinin kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır.
  • 35 Tonluk Çift Kırma; 42 metre yüksekliğe ulaşabildiği gibi yatay olarak da 35 metre uzaklığa uzanabilir. Ayrıca 30 ton kaldırabilme kapasitesine sahiptir.
  • 65 Tonluk Çift Kırma makinaların montaj ve demontaj işlerinde, trafo köşklerinin indirilmesi işlerinde, çatılara klima gibi ünitelerin yerleştirilmesinde, elektrik direklerinin montaj- demonataj vb. gibi işlerinde kullanılmaktadır.
  • Hidrokon 30 Tonluk Çift Kırma ; 29 metre bom uzunluğuna sahip olan bu araç, kaza yapan araçların kaldırılmasında, batağa sağlanmış araçların çekilmesinde ve ATM gibi alanların kurulumlarında kullanılmaktadır.

Ayrıca Hidrokon 75 tonluk, ve 38 metre çift kırma araç üstü sepetli vinç modellerimiz bulunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına göre en uygun araçlarımız uzman ve sertifikalı operatörlerimiz ile sizlerin hizmetindedir. Firmamızdan hizmet almak için web sitemizden veya telefondan firmamıza ulaşabileceğiniz gibi, bizzat firmamızı ziyaret ederek de ulaşabilirsiniz.

 

Çift Kırma Sepetli Vinçler