Eklemli Sepetli Vinçler

Sepetli vinçlerin farklı yüksekliklere kadar çıkabilen pek çok farklı tipi bulunduğu gibi, eklemli ve eklemsiz sepetli vinç olmak üzere farklı tipleri de bulunmaktadır. Araç üstüne monte edilen bu eklemli sepetli vinçler sayesinde yüksekte yapılması gereken tüm işler büyük bir kolaylık ve güven içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yüksek katlı yapılarda yapılacak işler için adeta hayat kurtarıcı ve iş bitirici konumda bulunan eklemli sepetli vinçler, İstanbul’da sepetli vinç ve nakliye hizmeti veren firmamızın geniş makina parkı arasında yer alan araçlar arasında yer almaktadır.

 

Eklemli sepetli vinçler, araç üstü sepetli platformlardır ve geniş çapta hareket etme özelliklerine sahiptir. Çoğunlukla kullanıldığı alanlar arasında, bina dış cephelerinin boyama ve bakım işleri, temizlik işleri, afiş asma vb. gibi işlerdir. Eklemli sepetli platformların farklı yüksekliklere çıkma özelliğine sahip pek çok tipi bulunmaktadır. Farklı yüksekliğe çıkma kapasitelerine göre farklı tipleri olduğu gibi, sepetleri de farklı sayıda kişilerin çalışmalarına imkan sağlamaktadır. Örneğin; 16 metrelik bir eklemli sepetli vinç, 16 metre kadar yüksekliğe ulaşmaktadır ve sepeti de sadece 1 kişinin çalışma yapabilmesine müsaittir. Yüksek güvenlik barlarına sahip sepetlerinin bulunması ise İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerine açısından son derece uygundur.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren ve hizmetlerini İstanbulu’un toplam 39 ilçesine de ulaştıran firmamız son model eklemli sepetli vinçleri ve profesyonel operatörleri ile sizlere de hizmetlerini ulaştırabilir. Firmamız kurulduğu günden bu yana sayısız olarak İstanbul genelinde hizmet verdiği için sektörüyle ilgili önemli deneyimler kazanmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Hizmet almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. 

 

Eklemli Sepetli Vinçler