Hakkımızda

İstanbul'da sepetli vinç ve nakliye hizmeti veren firmamız, kurulduğu günden bu yana sektörde olan gelişmeleri yakından takip etmekte olduğu gibi, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.Kurucularımız ve profesyonel ekibimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübelerimizi işimize yansıtmamız ve iş güvenliği açısından sektöre ve insan yaşamına katkı sağlamamız, firmamızın en önemli misyonudur.

 

Biliyoruz ki, “ başarı asla tesadüf değildir!” Firmamızı sektöründe lider konuma getiren de hem işimize duyduğumuz saygı, hem de başarıyı getiren faktörleri firmamıza taşımış olmamızdır. Gerek kurucularımız, gerekse A'dan Z'ye tüm çalışanlarımız  kaliteli hizmet vermek adına var gücüyle gece-gündüz demeden çalışmalarına devam etmektedir. Bu yola çıktığımız günden bu yana, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, kaliteli hizmetten asla taviz vermemek ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek, yolumuzun mihenk taşları olmuştur.  “İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmetleri” olarak son teknoloji sepetli vinç ve nakliye araçlarıyla müşterilerine hizmet veren firmamız, kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunmanın  ayrıcalığını  yaşamaktan da büyük mutluluk duymaktadır.

 

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenin vermiş olduğu güven duygusu, işimizde iddialı olmamıza olanak sağlamıştır. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır! Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen ve her geçen gün çıtayı daha da yükselterek lider konumda yer almayı başaran firmamız, İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Eğer siz de firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, firmamıza ulaşmanız ve ihtiyacınızı belirtmeniz yeterlidir. Küçük, büyük tüm ihtiyaçlara cevap verebileceğimizden hiç ama hiç şüpheniz bulunmasın.

 

İstanbul Sepetli Vinç