İstanbul Sepetli Vinç

İstanbul'da sepetli vinç ve nakliye hizmeti veren firmamız,  kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.  Eğer siz de kurumsal bir yapıya sahip sepetli vinç hizmeti alacağınız bir firma arıyorsanız, İstanbul'un tüm ilçelerine hizmetlerine ulaştıran İstanbul sepetli vinç ve nakliye hizmetleri 7/24 sizlerin yanınızdadır.

 

Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

 

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızı tercih etmeniz için pek çok etken bulunmaktadır. Bu etkenler arasında ilk sıralarda, makina parkımızda yer alan son model sepetli vinçlerimizin periyodik olarak tüm bakımlarının “Makine Mühendisleri Odası” tarafından gerçekleştirilmesi gelmektedir. Aynı zamanda tüm operatörlerimizin operatörlük sertifikası da bulunmaktadır.  Her zaman can ve mal güvenliğini dikkate alarak sepetli vinç hizmeti veren firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerini sorunsuz olarak tamamlamıştır.  Daha önce çalışmış olduğunuz tüm firmaların tekrar tekrar firmamızı tercih etmeleri, firmamızı önemli bir konuma getirmiştir. Firma olarak bilmekteyiz ki  iyi firmalar arasında anılmanın tek yolu, firmaların kurumumuzu birden fazla sayıda tercih etmelerini sağlayabilmektir.  Kurulduğumuz günden bu yana bunu başarabilmek adına gerekli tüm alt yapı ve donanımı bünyesinde barındıran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı  hizmet anlayışıyla da başarısını perçinlemiştir.

 

Son model araçlar,  operatörlük sertifikası bulunan operatörler,  %100 müşteri memnuniyeti  ve kaliteli hizmet anlayışı anlayışının yanında, en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermemiz, firmamızın rakipleri arasından sıyrılarak lider konumda yer almasını sağlamıştır.

 

İstanbul Sepetli Vinç