Makaslı Platform

Makaslı platformlar; çok fazla yüksekliğe sahip olmayan iç ve dış yapılarda ağırlık ve personel kaldırma amacıyla kullanılan platformlardır. Personelle birlikte çok ağır yükleri de rahatlıkla kaldırabilecek olan bu platformlar, kullanışlı olması nedeniyle ise pek çok alanda kullanılmakta ve rağbet görmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız “İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmetleri” geniş makina parkına sahip olduğu için, firmamıza ulaşan tüm müşterilerimizin farklı farklı ihityaçlarına cevap verebilmektedir.

 

Makaslı platformların da kendi sınıfında farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında;

  • Personel yükseltmek için kullanılan çekilebilir makaslı platformlar,
  • Personel yükseltmek için kullanılan ancak kendinden yürüyüşlü makaslı platformlar,
  • Mini makaslı yükseltici platformlar,
  • Araç arkasında çekilebilen makaslı platformlar gibi modelleri bulunmaktadır.

Firmamızdan makaslı platform hizmeti almak isteyen müşterilerimize en uygun platformumuz ile hizmet vermek için öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru olarak belirlemek, firmamızın en önem verdiği konular arasında yer almaktadır.  Müşterilerimize hizmet öncesinde, çalışma yapılacak alanın yüksekliği, alanda dar koridorların bulunup bulunmadığı, kapalı mı, açık mı mekanda çalışılacağı, eklemli bom ihtiyacının olup olmadığı gibi pek çok konu hakkında bilgi sahibi olunur. İhtiyaçların doğru olarak tespit edilmesinin ardından, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun araç müşterilerimizin hizmetine sunulur.

 

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet vermek adına, elinden gelen tüm gayret ve çabayı gösteren firmamız, firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin iş bitiminden sonra gönülden teşekkür ve minnetlerini iletmelerini en önemli “başarı kriteri” görmektedir. Eğer siz de, pişman olmayacağınız ve işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiniz bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, 7 /24 kesintisiz olarak hizmet veren firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmek!

 

Makaslı Platform