Makine Parkımız

“İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak geniş makina parkurumuz ile İstanbul genelinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana son model ve farklı özelliklerde bulunan araçlarımıza sahip olmamız, küçük,büyük tüm kurum, kuruluş ve kişilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmemize olanak sağlamaktadır. Siz, bize ihtiyacınız belirtin, biz makina parkımızda yer alan en uygun araçlarımızla sizlere hizmet verelim!

 

Makina parkımız arasında yer alan makinalarımız arasında mobil vinçler, katlanır bomlu vinçler, platformlar, forklifler, araç çekme ve kurtarma ve nakliye araçlarımız yer almaktadır. 25 metreden, 110 metreye kadar ulaşma kapasitesine sahip pek çok farklı marka ve modelde araçlarımız ile tüm işlerinizi iş güvenliği teminatı altında hızlı, sorunsuz ve kolaylıkla gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Günümüzde ne yazık ki istenmeyen ve ihmal neticesinde oluşan pek çok kazalara ve sonucunda da insan yaşamının sonlandığı haberlere şahit olmaktayız. Firmamız bu konuya büyük hassasiyetle yaklaştığı için, işini güvenle gerçekleştirmek isteyen tüm sektörlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Makina parkımızı web sitemizden inceleyebileceğiniz gibi, firmamızı bizzat ziyaret ederek de inceleyebilir ve araçlarımızı yakından görebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız firma ile çalışan firmamız, tüm işlerinden anlının akıyla çıkmayı başarmıştır. Bu yüzden her zaman firmamızın en önem verdiği konu makina parkımızda bulunan araçlarımızın periyodik bakımlarının yapılması ve müşterilerimize hizmet vermeden önce tekrar kontrollerinin yapılmasıdır.

 

Son teknolojiye sahip tüm makinalarımız, güvenlik sertifikasına sahip bulunduğu ve tüm bakımları özel mühendislik firmaları tarafından periyodik olarak yapıldığı için, tüm işlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden makina parkımızda bulunan geniş araç filomuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, firma yetkililerimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizleri firmamızda görmekten büyük mutluluk duyacaklardır. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz tüm firmalar tekrar tekrar firmamızı tercih ettikleri için İstanbul Sepetli Vinç ailesine katılmışlardır. Siz de İstanbul Sepetli Vinç ailesine katılmaya ne dersiniz?

 

İstanbul Sepetli Vinç