İstanbul Araç Üstü Makaslı Platform

İstanbul Araç Üstü Makaslı Platform

Araç üstü makaslı platformlar daha sonra tasarlanan ve mühendislik harikası denebilecek platformlar arasında yer almaktadır. hem kapalı, hem de açık havada çalışanlara hizmet verebilmesinden dolayı da yoğun bir talep görmektedirler. “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” olarak İstanbul’da kurulan ve kurulduğumuz günden bu yana da geniş araç çeşidine sahip makina parkı ile hizmet veren firmamız araç üstü makaslı platformları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

 

İstanbul adeta ülkemizin kalbi konumundadır ve pek çok sektörün ana merkezi bu şehirde yer almaktadır. Diğer illerimizde bulunan pek çok firmanın bile merkez şubesi konumunda yer alan İstanbul sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri sektöründe de pek çok firmayı bünyesinde barındırmaktadır.  sepetli vinç ve nakliye hizmetleri sektöründe faaliyet göstermek, araç sayısı ve modellerinin çok ve yüksek maliyetli olması gibi nedenlerden dolayı oldukça büyük yatırımlar gerektiren bir iş koludur. Ancak firmamız, kaliteli hizmet vermeyi ve aranılan firma olmayı kendine hedef koyduğu için bu büyük yatırımı işine yatırmaktan asla tereddüt etmemiş olduğu gibi, sektöre başladığı günden bu yana olan kazanımlarını da yine işine yatırmaktan tereddüt etmemiştir. Bu bağlamda; firmamızın güçlü bir alt yapı ve donanımı bulunmasından dolayı, firmamızı tercih edenlerin asla pişmanlığa uğramamalarına olanak sağlamıştır ve bundan sonra da sağlamayacaktır.

 

 Akülü ve dizel olmak üzere 2 farklı modeli bulunan ve kendi sınıflarında da farklı tipleri bulunan  araç üstü makaslı platformlarımız İstanbul’da bulunan tüm kurum ve kuruluşların 7/24 hizmetindedir. Sinema sektöründen, renovasyon firmalarına kadar! firmamızı bizzat merkezimizde ziyaret ederek, ihtiyacınız olan makaslı platformu orta noktada buluşarak belirleyebilir ve işiniz için en uygun olan platformumuzu sizin hizmetinize sunabiliriz.