İstanbul Çift Kırma Sepetli Vinç

İstanbul Çift Kırma Sepetli Vinç

“İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmeti” olarak müşterilerimize hizmet veren ve İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, makina parkına yer alan çift kırma sepetli vinç ile de müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul geneline geniş hizmet ağıyla hizmet veren firmamız İstanbul’un toplam 39 ilçesine de hizmetlerini ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana firmamıza ulaşan her firma ve kuruluşun ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilmek adına gece- gündüz demeden çalışan firmamız, günümüzde İstanbul geneline rahatlıkla hizmet verebilecek konuma gelmiştir. 

 

Çift kırma sepetli vinçlerin farklı ihtiyaçlara en iyi cevap verebilmesi adına pek çok farklı tip ve modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında 13 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç; 18 Tonluk Çift Kırma, 35 Tonluk Çift Kırma, 65 Tonluk Çift Kırma Hidrokon 30 Tonluk Çift Kırma, Hidrokon 75 tonluk, ve 38 metre çift kırma araç üstü sepetli vinç modelleri bulunmaktadır. tüm bu model çeşitliliği ile sayısız sektör,  işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Makina parkımızın geniş olması, müşterilerimize beklentilerinin de üstünde hizmet vermemize olanak sağlayan önemli bir etkendir. Bu anlamda bu sektöre girdiğimiz günden bu yana kazancımızı işimize yatırım yapabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Firma içi tüm çalışanlarımızla tüm İstanbul halkına hizmet vermek ve emekçilere, yani çalışanlara güvenli çalışma ortamı sağlamak adına hizmet vermek firmamızın işine daha da sıkı sarılmasını sağlamıştır. Firma olarak yazılı ve görsel medyada önlem alınmadığı için gerçekleşen iş kazalarının bir nebze olsun azalmasına katkı sağlayabilirsek, firma olarak misyonumuzu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşayabiliriz.

 

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun, sektörünüz ne olursa olsun, firmamız için hiç farketmez! Siz, ihtiyacınızı bize bildirin, biz son model vinç ve sertifikalı uzman operatörlerimiz ile sizlere hizmet verelim.

 

İstanbul Çift Kırma Sepetli Vinç