İstanbul Sepetli Platform

İstanbul Sepetli Platform

“İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” adı altında hizmetveren firmamız İstanbul’da uzun bir süredir faaliye göstermektedir. Hizmetlerini İstanbul’un toplam 39 ilçesine de ulaştırmayı adeta şehrine bir borç bilen firmamız uzak- yakın demeden firmamızı ziyaret eden müşterilerine koşulsuz, şartsız hizmetlerini ulaştırmaktadır. Hemen hemen A’dan Z’ye sayısız denebilecek sektörün ihtiyaç duyduğu sepetli vinçler, firmaların adeta sağ kolu durumuna gelmiştir.

 

Günümüz yapılarının çok katlı olması, İstanbul’un çoğu mahallerinin dar sokaklardan oluşması ve İstanbul’un pek çok iş kolunda ülkenin kalbi konumda olması sepetli vinçlere duyulan ihtiyacı her geçen gün artırmaktadır. Firmamızda gelişen ihtiyaçlara her zaman beklenilenin de üstünde hizmet vermek için hem kendi sektöründe olan gelişmeleri yakından takip etmekte hem de bu gelişme ve yenilikleri bünyesine katmaktadır. Ayrıca operatörlerimize de bu son model araçların kullanımları ile ilgili de düzenli aralıklarla şirketimiz tarafından eğitimler verilmektedir. eğitim hiç bitmeyecek bir yolculuktur ve sadece 1 kez olması yeterli değildir. Bu yüzden firmamız hem şirket içi eğitimlere çok önem vermektedir hem de şirket dışı! Bu anlamda sektörümüzde olan tüm gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak adına olan tüm fuarlara katılmaya büyük özen gösteren firmamız, fuarlardan almış olduğu davetiyelere de her zaman pozitif yaklaşmıştır. Aynı zamanda seminer vb. gibi konulara da pozitif yaklaşarak, her zaman bir adım daha ileri gitmeyi hedef edinmiştir.

 

Eğer siz de daima gelişmeyi ve bu doğrultııda da müşterilerine iyi hizmet veren bir firmayı tercih etmek istiyorsanız, “İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya da devam edeceğiz. Firmamızdan hizmet almak için ise tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak! Online veya telefon yoluyla ulaşabileceğiniz gibi,  firmamızı bizzat ziyaret ederek de ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Sepetli Platform