İstanbul Sepetli Vinç

İstanbul Sepetli Vinç

“İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye hizmetleri” olarak sektörde faaliyet gösteren  firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine  hizmet vermektedir. Firmamızın hizmetleri arasında yer alan sepetli vinç hizmeti de koşulsuz, şartsız olarak İstanbul’un tüm noktalarına kadar  hizmetlerini  ulaştırılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip sepetli vinçler; inşaatlarda,  yapıların iç bakım ve onarımlarında, aydınlatma direklerinin kurulumlarında, billboard ve panoların asılmasında,malzemelerin kaldırma, tutma vb. gibi işlemlerinde  kullanılmaktadır.

 

Günümüzün modern, komplike ve çok katlı yapı ve alanlarında çalışan kişilerin, ulaşılması çok zor olan yüksekliklere kolay ve daha da önemlisi güvenli bir şekilde çıkmalarını sağlayan sepetli vinç, teknolojinin insan yaşamına kattığı  önemli araçlarımızdan birisidir. Yapılara ve eşyalara zarar vermeden  taşıma işlemlerini gerçekleştirdiği gibi, insan yaşamını da tehdit etmeden  işlerin gerçekleştirilmesini sağlaması,  sepetli vinçlere  duyulan ihtiyacı artırmaktadır.

 

Son model geniş araç parkımız  bulunması nedeniyle de  müşterilerimizin her türlü  ihtiyacına fazlasıyla cevap verebilecek konumda bulunmamız,  firmamızı  aranılan firmalar arasına getirmiştir. Sektöre girdiğimiz günden bu yana pek çok kurum ve kuruluşa sepetli vinç hizmeti veren firmamız sizlerin de ihtiyaç duyduğu her an yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Koşulsuz, şartsız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmak adına gerekli tüm alt yapı ve donanımı bünyesinde barındıran firmamız, 7/24 sizlerin hizmetindedir ve her zaman olmaya da devam edecektir.

 

İstanbul Sepetli Vinç