İstanbul Teleskopik Sepetli Vinç

İstanbul Teleskopik Sepetli Vinç

Teleskopik sepetli vinçler; mobil sepetli vinçler kategorisinde bulunmaktadır ve kullanım amaçları ağır yüklerin bir yerden bir yere taşınmasına ve kaldırılmasına kullanılmaktadır. Dikey olarak taşıma özellikleri bulunduğu gibi yatay olarak kaldırma ve taşıma özellikleri de bulunmaktadır. Bu yüzden inşaat sektörü başta olmak üzere pek çok sektörün aranan araçları arasında yerini almaktadır. İstanbul gibi büyük ve adeta ülkenin kalbi konumunda bulan tarihi ve güzel şehrimiz İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız da İstanbul geneline hizmetlerini yaymıştır. İstanbul’un toplam 39 ilçesine ve en ücra noktalarına kadar hizmetlerini ulaştıran firmamız 7/24 kesintisiz olarak İstanbul halkının hizmetindedir.

 

Küçüklü, büyüklü sayısız sektörde bulunan işletmelere ev sahipliği yapan ve her geçen gün daha da gelimeye devam eden İstanbul, teleskopik sepetli vinç kullanımına ihtiyaç duyan tüm firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Eğer siz de İstanbul’da işlerinizi güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmek adına teleskopik sepetli vinçlerimizden hizmet almak istiyorsanız, kurumsal bir yapıya sahip olan ve geniş makina parkı ile hizmet vermeyi kendine bir borç bilen firmamızı tercihe edebilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti, söze riayet, avantajlı fiyat ve ödeme kolaylıkları, bakımlı ve son model araç filosu gibi pek çok önemli kriteri bünyesinde bulunduran firmamız, kendisine başvuran tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir konumda bulunmaktadır. 

 

Uzunlukları 10 ile 40 metre arasında değişen ve geniş açılarla çalışma imkanı sunan teleskopik vinçler, firmamızda son modelleriyle yerlerini almaktadır. Siz firmamıza ihtiyacınızı ve işinizi belirtin, firmamız size en uygun olan teleskopik sepetli vinçi ile hizmet versin! Firmamızdan hizmet almak için ise tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek!

 

İstanbul Teleskopik Sepetli Vinç