İstanbul Vinç

İstanbul Vinç

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızİstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetleri ulaştırmayı bir borç bilen ve en ücra noktalara kadar hizmetlerini ulaştıran lider konumda bulunan firmalar arasında yer almaktadır. Pek çok sektörde insan gücüyle taşınması mümkün olmayan malzemelerin kolay, hızlı ve zarar görmeden taşınmasını sağlayan vinçler günümüzün önemli makinaları arasında yerini almaktadır.

 

Bugüne kadar sayısı kurum ve kuruluşa vinç hizmeti veren firmamızın önem verdiği konuların başında operatör seçimine büyük özen göstermek gelmektedir. Vinçlerin kullanımı insan gücüyle olduğu için, operatörün son derece profesyonel ve yetenekli olması büüyk önem taşımaktadır. Aksi halde ne yazık ki, istenmeyen kazalara yol açılabilmekte ve hem can, hem de mal kaybına neden olabilmektedir. Bu yüzden firma olarak, bünyemizde yer alan tüm operatörlerimizin, Ağır ve Tehlikeli İşler Raporu, İş Güvenlik Eğitim Sertifikası,İş Makinası Kullanım Belgesi ve İşe Giriş Bildirgesi bulunmaktadır. Ayrıca tüm makinalarımızın da periyodik bakım raporları bulunmaktadır.

 

Firma olarak ne kadar önemli bir sektörde faaliyet gösterdiğimizin bilincindeyiz ve her zaman olmaya da devam edeceğiz. Ne yazık ki ülkemizde “birşey olmaz” mantığıyla çalışan kurum ve kuruluşlar yüzünden hemen hemen her gün pek çok iş kazaları ile karşılaşılmaktadır. Bu konuya büyük hassasiyet gösteren firmamızın en önemli misyonu ise “iş güvenliğine” katkı sağlamak ve bu konuda bilinçlenmeye ön ayak olmaktır.

 

İstanbul Vinç