Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

İstanbul’da kurulan ve İstanbul geneline hizmetlerini ulaştıran İstanbul Sepetli Vinç ve Nakliye firmamız, 7/24 siz değerli müşterilerine sepetli vinç kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızın makina parkının geniş makina filosuna sahip olması, her türlü ihtiyaçları için firmamıza ulaşan müşterilerimize cevap verebilmemize olanak sağlamıştır. Sepetli vinç ve nakliye hizmetleri uzmanlık ve güçlü bir finansal yapıya sahip olmayı gereken sektörler arasında yer almaktadır. Bu anlamda bu sektöre güçlü bir finansal yapı ve geniş bir vizyon ve misyon ile giren kuruluşumuz, hedeflerine bir bir ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Sepetli vinç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize hizmet verdiğimiz sepetli vinçlerimiz arasında pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modellerimiz arasında ulaşabileceği yükseklik 25 metre, yan uzanma 12 metre, kaldırma kapasitesi, 220 kg olan sepetli vinçlerimiz bulunduğu gibi, yüksekliği 84 metre, yan uzanması 44 metre, kaldırma kapasitesi 500 kg olan araçlarımızda bulunmaktadır. Sepetli vinç filomuzun geniş olması, her sektörden büyük- küçük tüm işletmelerin firmamızdan hizmet almasına olanak sağlamaktadır. İster inşaat işlerinde, ister montaj işlerinde, ister bilboardların kurulmasında firmamızda her işe cevap verebilecek sepetli vinçlerimiz bulunmaktadır.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız, firmamıza ulaşan tüm müşterilerine A’dan Z’ye kaliteli hizmeti ulaştırabilmek için gece- gündüz demeden çalışmaktadır. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler de işimize daha da sıkı sarılmamızı sağlamıştır. Makina parkımızda bulunan sepetli vinçlerimizi ihtiyacınız olan süre kadar kiralama şansına sahipsiniz. Sepetli vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık hatta yıllık olarak kiralayabilir ve satın alma maliyetinden kurtularak, çok daha ekonomik fiyatlarla işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Makina parkımızda yer alan araçlarımızı web sitemizden inceleyebiliğiniz gibi, bizzat firmamızı ziyaret ederek de inceleyebilir ve kiralayabilirsiniz.

 

Sepetli Vinç Kiralama