Sepetli Vinçler

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız sepetli Vinç ve Nakliye hizmetleri vermekte olduğu gibi, hizmetlerini de tüm İstanbul geneline yaymıştır. Geniş hizmet bölgesine sahip olan firmamızın makina parkında he türlü iş kolu ve ihtiyaca cevap verebilecek son model ve farklı tiplerde sepetli vinçler bulunmaktadır. Firmamızın farklı tiplerde bulunan sepetli vinç makinalarıyla,her türlü işlerinizi kolay, hızlı ve daha da önemlisi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Firmamızın makina parkında yer alan sepetli vinç çeşitleri arasında;

  • 25 metrelik Sepetli Vinç

25 metreye kadar ulaşma kapasitesine sahip olan bu sepetli vinçlerimiz ile bakım, montaj, boyama, yıkama vb. gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • 30 metrelik Sepetli Vinç

Özellikle şehir içinde yapılacak çalışmalar için üretilen bu model sepetli vinçler 30 metreye kadar ulaşma kapasitelerine sahiptir. Son derece kompakt olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilen vinç çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

  • 43 metrelik Sepetli Vinç

480 kg’a kadar yük taşıma ve 43 metre yüksekliğe kadar çıkabilme kapasitesine sahip olan bu sepetli vinçler, kendi sınıfında yer alan en kompakt sepetli vinç aracıdır denilebilir.

  • 54 metrelik Sepetli Vinç

Kendi sınıfında, 54 metre yüksekliğe erişebildiği gibi, yatay uzanmada da en fazla uzanan sepetli vinç çeşididir. Ayrıca 180 derece açıda ile yukarı ve aşağı hareket etme kapasitesine sahip bulunmaktadır.

  • 60 metrelik Sepetli Vinç

400 kg’a kadar yük taşıma kapasitesine sahip olan ve 60 metre kadar yüksekliğe çıkabilen bu sepetli vinçler, yatayda da 32 metre ile geniş bir çalışma alanına olanak sağlamaktadır.

  • 67 metrelik Sepetli Vinç

Özellikle yanal olarak uzanmada neredeyse rakibi olmayan bir sepetli vinç çeşididir. 400 kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesi bulunduğu gibi 67 metre yüksekliğe kadar uzanabilmektedir.

 

  • 70 metrelik Sepetli Vinç

Toplam 5 kişi ve ağırlık olarak da 500 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu sepetli vinç çeşidi hemen hemen dünyanın en kompakt sepetli vinç platformudur.

  • 84 metrelik Sepetli Vinç

84 metre yüksekliğe ulaşabilen ve 500 kg’a kadar da ağırlık taşıyabilen bu sepetli vinç sınıfının en yüksek uzaklığa uzanabilen en güçlü ve kompakt sepetli vinç çeşididir. Her türlü arazi ve her türlü zorlu şartlarda dahi işlerin kolaylıkla yapılmasını sağlayan bir sepetli vinçdir.

 

   Bu sepetli vinçler mobil olarak hizmet verme kapasitesine sahip olan sepetli vinçlerdir. Bu sepetli vinç çeşitleri dışında eklemli ve eklemsiz sepetli vinç çeşitleri de bulunmaktadır.

 

İstanbul Sepetli Vinç