Teleskopik Sepetli Vinçler

Teleskopik sepetli vinçler mobil sepetli vinçler sınıfında yer alan bir vinç modelidir ve bu vinçler genellikle ağır yüklerin kaldırılmasında ve taşınmasında kullanılmaktadırlar. Hem dikey, hem de yatay taşıma kapasitesine sahip olan teleskopik sepetli vinçler, pek çok iş kolunda büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

 

Teleskopik Sepetli Vinçlerin Kullanım Alanları

 

Tüm vinçler genel anlamda, her türlü malzeme ve yükü bir yerden bir yere taşımaya yarayan araçlardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, insan gücüyle taşınması mümkün olmayan tüm malzemeler vinçler sayesinde zarar görmeden kolaylıkla taşınabilmektedirler. Teleskopik sepetli vinçler; ağır yüklerin kaldırılması ve taşınmasının yanında, zeminlere batmış olan her türlü makina ve araçların kurtarılmasında da kullanılmaktadırlar. Bu teleskopik sepetli vinçlerin uzunlukları 10 ile 40 metre arasında olmakta olup, ağırlıkları da 10 ton ile 60 ton arasında değişmektedir. Farklı modelleri de olan teleskopik sepetli vinçlerin 180 derece açıyla dönüşler yapabilen tipleri bulunduğu gibi, 360 derece ile dönebilen tipleri de bulunmaktadır. Ayrıca, eğer taşınacak malzemeler çok ağırsa, bu vinçlerin ön ve arka alanlarına destek ayaklar da takılabilmektedir ve böylelikle en ağır yükleri bile zorlanmadan taşımaları mümkün olmaktadır.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren ve uzun yıllardır sepetli vinç ve nakliye hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz İstanbul Sepetli Vinç olarak müşterilerimize geniş makina parkımızda bulunan tüm vinç tipleri ile hizmet vermekteyiz. Firmamızdan hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz, online veya telefon aracılığıyla firmamıza ile irtibat kurabileceği gibi bizzat firmamızı ziyaret ederek de hizmet alabilirler. Bu sayede makina parkımızda yer alan tüm araçlarımız hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirler. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana kaliteli hizmeti en avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, siz değerli müşterilerimizi  firmamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

 

Teleskopik Sepetli Vinçler