Vinç Hizmetlerimiz

70- 80 tona kadar taşıma kapasitesine sahip olan sepetli vinçlerin pek çok model ve tipleri bulunmaktadır. Günümüzün çok katlı yapılarında ulaşılması mümkün olmayan alanlarda güvenle çalışmayı sağlayan sepetli vinçler,  tersanelerden, Avm’lere kadar  pek çok iş kolunda önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. İstanbul'da faaliyet gösteren “İstanbul Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmetleri” olarak hizmet veren firmamız, İstanbul'un tüm ilçelerinde sepetli vinç hizmetlerini ulaştırmaktadır.  Eğer siz de profesyonel operatörlerimizin kullandığı vinçlerimiz ile işlerinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, firmamız 7/ 24 sizlerin hizmetindedir.

 

Sepetli vinçler, dikeyde yükseklere çıkabildiği gibi yatay olarak da çalışabilme kapasitesine sahip makinalardır. Aynı zamanda ulaşılması istenen hedefin önünde bir yapı olması durumunda da yapının üzerinden geçerek çalışmayı sağlamaktadır.  Sepetli vinç kullanmanın faydaları arasında en önemli yeri çalışanların can güvenliğinin sağlanması gelmektedir.  Çünkü, sepetli vinçlerin üzerinde çalışanların durabileceği hazneler bulunmaktadır. İnsan yaşamından daha önemli hiçbir şeyin olmadığı hayatta, en zor işler bile sepetli vinçler sayesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı  zamanda işler çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. İstenmeyen kazaları engelleyen en önemli nokta ise sepetli vinç kullanan operatörlerin uzmanlıkları ve yetenekleridir.

 

Eğer siz de İstanbul'da faaliyet gösteren firmamızdan sepetli vinç hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmektir. Siz ihtiyacınızı bize söyleyin, biz en uygun aracımızla gelerek, işlerinizi kolaylaştıralım.

 

İstanbul Sepetli Vinç